22 stycznia (niedziela) -” O szewczyku co Smoka Wawelskiego pokonał” Teatr Animacji Falkoshow – godz. 16.00

22 stycznia (niedziela) odbędzie się teatrzyk rodzinny pt.-O szewczyku co Smoka Wawelskiego pokonał- Teatru Animacji Falkoshow godz. 16.00.

rezerwacja: przedszkole@malowanykonik.pl/609695205

Teatrzyk: 10zł/os – Z okazji święta – Dziadkowie i Babcie za darmo:)

 

bajka o szewczyku2

Król Krak, jego piękna córka, groźny smok mieszkający w pieczarze pod zamkiem oraz dzielny szewczyk – to bohaterowie jednej z najbardziej znanych krakowskich legend, to nie tylko nowa interpretacja znanego podania lecz przede wszystkim zabawa w poszukiwanie objaśnień. Jak Szewczykowi udało się pokonać smoka? Po co stawiano kopce? W niezwykle atrakcyjnej i pomysłowej scenografii poruszają się lalki wykonane przez ludowego artystę, a całości towarzyszy nastrojowa muzyka skrzypcowa inspirowana utworami renesansowymi. źródło: www.falkoshow.pl

rezerwacja: przedszkole@malowanykonik.pl/609695205

 

WARSZTATY RZEŹBY W GLINIE – 10zł/os

Na najbliższych niedzielnych warsztatach plastycznych poznamy tajniki rzeźby w glinie. Będziemy formować ją w różny sposób, nauczymy się modelowania przestrzennego, pobawimy fakturą.

Przygotujcie ręce na tę okazję bo ugniatanie gliny to nie lada wyzwanie! Kuleczki, wężyki i inne figuraki już w niedzielę wyjdą z naszej pracowni plastycznej.

Efektem spotkania będzie płaskorzeźba, którą każde dziecko będzie mogło zabrać ze sobą do domu! A może komuś uda się stworzyć piękną ramkę dla babci i dziadka?

Warsztaty będą poprzedzone krótką prezentacją różnych metod rzeźbiarskich.

 

babcia-i-dziadek


Nov 04, 2016 | Category: Uncategorized | Comments: none

 


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

bottom